| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Jnicon |
| Πιστοποίηση: | TUV, UL, 3C, CE, ROHS, ISO90001 |
| Αριθμό μοντέλου: | Αδιάβροχοι κυκλικοί συνδετήρες |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 100 (10 ζεύγη δειγμάτων) |
|---|---|
| Τιμή: | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 1. πλαστική σακούλα 2. κουτί 3. Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10000 ζευγάρι/ημέρα |
| Τύπος προϊόντος: | Κυκλικός σύνδεσμος 3 ακίδων | ρεύμα/φόρτιση: | Βύσμα 50A 500V ρεύματος |
|---|---|---|---|
| Αντοχή: | 1500 φορές βύσμα/αποσύνδεση | Αδιάβροχο Επίπεδο: | IP67 |
| Εφαρμογή: | Οθόνη LED, Ηλεκτρικός εξοπλισμός | Υλικό Επικοινωνίας: | κράμα χαλκού (χρυσή πλάκα) |
| Επισημαίνω: | 50A waterproof electrical connectors,M25 quick lock connectors,500V outdoor waterproof connectors |
||
Jnicon 3 Pin Male Female Waterproof Circular Connector 50A LED Lighting IP67
Description of Jnicon 3 Pin Male Female Waterproof Circular Connector
1. 2pin, 3pin, 9pin, 22 pin, 32 pins are available.
2. The max.cable diameter: 16.0 mm.
3. plug/unplug locking style,easy to assemble.
4. stable, compression, anti-explosion and anti-deformation.
5. gold-plated contact, high performance of corrosion resistance and electrical conductivity effectively deal with temperature rise.
6. protection level: IP67
Specifiction of 10A waterproof circular connector
| Connecting mode | plug/unplug Locking |
| Protection level | IP67 |
| Cable specification | Max 10AWG |
| diameter range | Φ6-Φ16 |
| Current rating(A) | 50A |
| Operating voltage(AC.V.rms) | 500V |
| Withstand voltage(AC.V)1min | 2500V |
| Temperature rating | -40°C~105°C |
| Method of connecting cable | Solder |
| Prevent the combustion level | UL94-V0 |
| Material | |
| Shell&insulated parts | High performance engineering plastics |
| Contact pin | Copper alloy(gold-plated) |
| Spring | Stainless steel |
Product detail picture
♦ Your drawings and samples are warm welcomed since our professional R&D team can help to customize the items you want.
♦ It can effectively resist vibration and shock, and can prevent broken connection caused by pulling cables. It is absolutely reliable and convenient to plug in very limited space.
![]()
FAQ
Q: How to buy your products?
A: You need to do as followings:
* Confirm Current Rating and Number of Contacts
* Confirm Connector and Contact Gender
* Confirm Assembly style
* Confirm Mating style ( series or parallel)
* Confirm Cable OD size
* Confirm Cable Length and Material.
Q. Do you have any MOQ limit for led light order?
A: Low MOQ, 1pc for sample checking is available.
Q: Do you have a guarantee of your product quality?
A: Yes, we provide warranty for one year.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Carly Lu
Τηλ.:: +86 15986694303
2 αδιάβροχοι κυκλικοί συνδετήρες καρφιτσών, κυκλικοί συνδετήρες καλωδίων 50A 500V
20A 3 αδιάβροχοι κυκλικοί συνδετήρες καρφιτσών, κυκλικοί συνδετήρες M19 IP68
5 αδιάβροχοι κυκλικοί συνδετήρες καρφιτσών, κυκλικός συνδετήρας IP67 καλωδίου τροφοδοσίας M25
Συνδετήρας 3 δύναμη 2 απόδειξης IP67 M19 σκόνης καλή τεντώνοντας αντίσταση σημάτων
Άνδρα-γυναίκας αδιάβροχος συνδετήρας 3 δύναμης εύκαμπτο σχέδιο σφραγίδων τελών καρφιτσών
IP67 αδιάβροχος συνδετήρας δύναμης με το καλώδιο, συνδετήρες καλωδίων ηλεκτρικής δύναμης 20A
30A 500V στεγανοποιούν το συνδετήρα δύναμης, η επιτροπή Jnicon τοποθετεί το συνδετήρα δύναμης
Αδιάβροχος συνδετήρας δύναμης των οδηγήσεων Jnicon, αδιάβροχος συνδετήρας 4 M15 παράλληλος τρόπων
Αδιάβροχος συνδετήρας στοιχείων M16 IP68, αδιάβροχος άνδρα-γυναίκας συνδετήρας IP68
Ο πορτοκαλής συνδετήρας στοιχείων διαφραγμάτων αδιάβροχος, M25 στεγανοποιεί το συνδετήρα HDMI