| Τόπος καταγωγής: | Shenzhen, Κίνα |
| Μάρκα: | Jnicon |
| Πιστοποίηση: | TUV,UL,CE,CQC |
| Αριθμό μοντέλου: | M23 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 100 (10 ζεύγη δειγμάτων) |
|---|---|
| Τιμή: | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 1.Plastic τσάντα 2.Carton 3. σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Χρόνος παράδοσης: | 3 ~ 5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, Western Union, D/P, D/A, L/C, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10000 σύνολα/ημέρα |
| Συνδέοντας πρότυπο: | Κλείδωμα ώθησης | Σημείο επαφής: | 2pin δύναμη 1pin που στηρίζει το σήμα 5pin |
|---|---|---|---|
| Χρώμα: | Μπλε/μαύρος/κίτρινος | Τρέχουσα βαθμολογία: | 50Α |
| Εφαρμογή: | Ε-μηχανικό δίκυκλο | Υλικό: | PA66 |
| Επισημαίνω: | Κυκλικοί ηλεκτρικοί συνδετήρες,βιομηχανικός κυκλικός συνδετήρας |
||
Περιγραφή του συνδετήρα κυκλικής ισχύος
Η IP67 είναι το κύριο χαρακτηριστικό του μοντέλου Jnicon M23.χρησιμοποιείται ευρέως σε πολλές εφαρμογέςΑν τα προϊόντα σας είναι ηλεκτρονικά σκούτερ, αυτό το μοντέλο σύνδεσης θα σας βοηθήσει μια τέλεια και πιο προηγμένη σύνδεση.
Εφαρμογή κυκλικού συνδέσμου 2 καρφίτσες
Βασικά χαρακτηριστικά
Χαρακτηριστικά:- Δεν ξέρω.
| Τεχνικές παραμέτρους | |
| Αντίσταση επαφής | 10 mΩ μέγιστο |
| Δομή μόνωσης | 500 MΩ σε 500VDC |
| Θέρμανση λειτουργίας | -40°C ~ +105°C |
| Τάξη IP | IP67 (1m / 30min) |
| Υλικό μούχλας | PA66 |
| Επικοινωνιακό/Τερματικό υλικό | Χρυσό επιχρυσωμένο χάλκινο |
| Υλικό σφραγίδας | Σιλικόνη |
| Παράμετροι λειτουργίας | |
| Κατηγορία τάσης | 500VAC μέγιστο |
| Μίνιο μέγεθος καλωδίου | 30,0 mm ~ 6,5 mm |
| Μέγιστο μέγεθος καλωδίου | 6.5 mm ~ 10 mm |
| Μέγιστη περιοχή διατομής καλωδίου | 0.3mm2 ~ 2.5mm2 |
Γενικές ερωτήσεις
1. Ε: Τι είδους αδιάβροχη σύνδεση έχετε;
Απ: Έχουμε 17series τύπου συνδέσμου, και να κάνει περισσότερα από 3000types αδιάβροχο καλώδιο συνδέσμου. Το μεγαλύτερο μέρος του συνδέσμου μας είναι εξατομικευμένο.Υδατοασφαλής σύνδεσμος υπερ-μόλφωσηςΤο T είναι αδιάβροχο, το Y είναι προσαρμοσμένο.
2Ε: Πώς αγοράζετε τα προϊόντα σας;
Α: Πρέπει να κάνετε τα παρακάτω:
* Επιβεβαιώστε την τρέχουσα βαθμολογία και τον αριθμό των επαφών
* Επιβεβαιώστε το στυλ συναρμολόγησης
* Επιβεβαιώστε το καλώδιο
* Επιβεβαιώστε μήκος καλωδίου και τρόπο αποστολής
3.Ε:Πώς μπορώ να επικοινωνήσω μαζί σου;
Α: Παρακαλώ δώστε μας e-mail, έχουμε εργαστεί για αυτή τη βιομηχανία για περισσότερα από 10 χρόνια, έτσι ώστε να μπορούμε να πιάσουμε το πρόβλημά σας, και να το λύσουμε σε σύντομο χρονικό διάστημα. αν έχετε οποιαδήποτε ερώτηση, παρακαλούμε να αισθάνεστε ελεύθεροι να μας ενημερώσετε.
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Carly Lu
Τηλ.:: +86 15986694303
2 αδιάβροχοι κυκλικοί συνδετήρες καρφιτσών, κυκλικοί συνδετήρες καλωδίων 50A 500V
20A 3 αδιάβροχοι κυκλικοί συνδετήρες καρφιτσών, κυκλικοί συνδετήρες M19 IP68
5 αδιάβροχοι κυκλικοί συνδετήρες καρφιτσών, κυκλικός συνδετήρας IP67 καλωδίου τροφοδοσίας M25
Συνδετήρας 3 δύναμη 2 απόδειξης IP67 M19 σκόνης καλή τεντώνοντας αντίσταση σημάτων
Άνδρα-γυναίκας αδιάβροχος συνδετήρας 3 δύναμης εύκαμπτο σχέδιο σφραγίδων τελών καρφιτσών
IP67 αδιάβροχος συνδετήρας δύναμης με το καλώδιο, συνδετήρες καλωδίων ηλεκτρικής δύναμης 20A
30A 500V στεγανοποιούν το συνδετήρα δύναμης, η επιτροπή Jnicon τοποθετεί το συνδετήρα δύναμης
Αδιάβροχος συνδετήρας δύναμης των οδηγήσεων Jnicon, αδιάβροχος συνδετήρας 4 M15 παράλληλος τρόπων
Αδιάβροχος συνδετήρας στοιχείων M16 IP68, αδιάβροχος άνδρα-γυναίκας συνδετήρας IP68
Ο πορτοκαλής συνδετήρας στοιχείων διαφραγμάτων αδιάβροχος, M25 στεγανοποιεί το συνδετήρα HDMI
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές