Υδατοστεγείς συνδετήρες 20AWG δύναμης σωστής γωνίας - καλώδιο 12AWG με το άνδρα-γυναίκας βούλωμα
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Jnicon
Πιστοποίηση: CE,TUV,UL,RoHS
Αριθμό μοντέλου: συνδετήρας σωστής γωνίας
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 100 (10 ζεύγη δειγμάτων)
Τιμή: negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Υψηλός - χαρτοκιβώτιο ποιοτικής εξαγωγής
Χρόνος παράδοσης: 3 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Paypal, L/C, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 10000/days
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα προϊόντων: αδιάβροχος συνδετήρας σωστής γωνίας Εκτιμημένο ρεύμα: 20A ανώτατος
Προδιαγραφή καλωδίων: 20AWG-12AWG Διάμετρος καλωδίων: 12mm ανώτατο
Εξουσιοδότηση: 5 έτη Αδιάβροχο επίπεδο: IP67
Επισημαίνω:
αδιάβροχο βούλωμα δύναμης
κυκλικός συνδετήρας δύναμης
Υδατοστεγείς συνδετήρες δύναμης σωστής γωνίας
2pin αδιάβροχος συνδετήρας δύναμης 90 βαθμού με το άνδρα-γυναίκας βούλωμα IP67
Περιγραφή προϊόντων:
1. Multicore είναι προαιρετικός, όπως 2 καρφώνει, 3pin… και περισσότεροι.
2. Συνδετήρας σωστής γωνίας Overmolded
4. Πιστοποίηση: UL, TUV, RoHs, CQC, CE
5. Ανώτατο ρεύμα: 20A/300V
6. IP67 επίπεδο προστασίας
Βασικές πληροφορίες:
Συνδέοντας τρόπος: Αντιφατικός αδιάβροχος συνδετήρας κλειδώματος
Μορφή συνδετήρων: Συνδετήρας σωστής γωνίας (90degree)
Τύπος συνδετήρων: Η συνέλευση το /Panel τοποθετεί/το συνδετήρα
Χρώμα συνδετήρων: Μαύρος, μπλε, κίτρινος
Αδιάβροχο επίπεδο: IP67
Τεχνικά στοιχεία:
Σειρά διαμέτρων καλωδίων: 4.5mm12mm
Diameter*No επαφών. Φ1.0-Φ2.4
Εκτιμημένο τρέχον (α): 20A
Λειτουργούσα τάση (AC.V.rms): 500V
Αντισταθείτε την τάση (AC.V) 1min: 1500V
Βιομηχανίες εφαρμογής:
Σκηνικός εξοπλισμός Το έξυπνο πλέγμα Φωτισμός οδηγήσεων
Ιατρικός εξοπλισμός Μπαταρία Αυτοματοποίηση
Εξοπλισμός ηλιακής ενέργειας Εξοπλισμός σκαφών Γεωργία
Εξοπλισμός ηλεκτρικής δύναμης Εξοπλισμός οχημάτων Ebike/μοτοσικλέτα
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%
Όλες οι κριτικές
Q
Q*e
Austria Feb 2.2026
Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Carly Lu
Άλλα προϊόντα
Αδιάβροχοι κυκλικοί συνδετήρες
2 αδιάβροχοι κυκλικοί συνδετήρες καρφιτσών, κυκλικοί συνδετήρες καλωδίων 50A 500V
20A 3 αδιάβροχοι κυκλικοί συνδετήρες καρφιτσών, κυκλικοί συνδετήρες M19 IP68
5 αδιάβροχοι κυκλικοί συνδετήρες καρφιτσών, κυκλικός συνδετήρας IP67 καλωδίου τροφοδοσίας M25
Συνδετήρας 3 δύναμη 2 απόδειξης IP67 M19 σκόνης καλή τεντώνοντας αντίσταση σημάτων
αδιάβροχος συνδετήρας δύναμης
IP67 αδιάβροχος συνδετήρας δύναμης με το καλώδιο, συνδετήρες καλωδίων ηλεκτρικής δύναμης 20A
30A 500V στεγανοποιούν το συνδετήρα δύναμης, η επιτροπή Jnicon τοποθετεί το συνδετήρα δύναμης
Αδιάβροχος συνδετήρας δύναμης των οδηγήσεων Jnicon, αδιάβροχος συνδετήρας 4 M15 παράλληλος τρόπων
Αδιάβροχος συνδετήρας στοιχείων
Αδιάβροχος συνδετήρας στοιχείων M16 IP68, αδιάβροχος άνδρα-γυναίκας συνδετήρας IP68
Αδιάβροχος συνδετήρας IP67 5A 12 στοιχείων τύπων επιτροπής άνδρα-γυναίκας βούλωμα καρφιτσών με την υποδοχή