| Τόπος καταγωγής: | Shenzhen Κίνας |
| Μάρκα: | Jnicon |
| Πιστοποίηση: | UL,TUV,CE,ROHS,CQC |
| Αριθμό μοντέλου: | M19 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 100 (10 ζεύγη δειγμάτων) |
|---|---|
| Τιμή: | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 1.Plastic τσάντα 2.Carton 3. σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10000/days |
| Όνομα προϊόντος: | M19 ηλεκτρικός αρσενικός θηλυκός σύνδεσμος | Μέθοδος σύνδεσης: | Ώθηση που κλειδώνει τον αδιάβροχο συνδετήρα |
|---|---|---|---|
| Επίπεδο IP: | IP67 | Ονομαστικό ρεύμα: | 20A ανώτατος |
| Προδιαγραφή καλωδίων: | 16AWG-12AWG | Εγγύηση: | 5 χρόνια |
| Επισημαίνω: | αρσενικά και θηλυκά ηλεκτρικά βουλώματα,αρσενικοί και θηλυκοί συνδετήρες καλωδίων |
||
Αδιάβροχοι κυκλικοί σύνδεσμοι αρσενικού θηλυκού 2 ακίδων για υποβρύχια φώτα
Σύνδεσμος αρσενικού θηλυκού M19 2 ακίδων
1. Τρόπος σύνδεσης με κούμπωμα
2. Επίπεδο προστασίας: IP67
3. Μέθοδος σύνδεσης: συγκόλληση (κόλλημα), βιδωτό ακροδέκτη
4. Συναρμολόγηση: τύπος συναρμολόγησης, αρσενικός και θηλυκός σύνδεσμος.
5. Πιστοποίηση: UL, TUV, RoHS, CQC, CE
Ο κυκλικός σύνδεσμος αρσενικού θηλυκού M19 2 ακίδων θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί ευρέως για φωτισμό LED, εξωτερική οθόνη, ηλεκτρικό εξοπλισμό, μηχανές αυτοματισμού, ρομπότ κ.λπ.
Τεχνική προδιαγραφή συνδέσμου M19
| Προδιαγραφές: | |
| Τρόπος σύνδεσης: | Αδιάβροχος σύνδεσμος με κούμπωμα push-pull |
| Αριθμός πυρήνων: | Κυκλικός σύνδεσμος 2 ακίδων |
| Τύπος συνδέσμου : | Σύνδεσμος συναρμολόγησης |
| Χρώμα συνδέσμου: | Μαύρο, μπλε, κίτρινο |
| Επίπεδο αδιαβροχοποίησης: | IP67 |
| Προδιαγραφή καλωδίου: | 18AWG-12AWG |
| Εύρος διαμέτρου καλωδίου: | 4.5mm-11mm |
| Ονομαστικό ρεύμα (A): | 20A |
| Τάση λειτουργίας (AC.V.rms): | 500V |
| Τάση αντοχής (AC.V)1min: | 1500V |
| Αντίσταση επαφής: | <5mΩ |
| Αντίσταση μόνωσης: | >500MΩ |
| Αντοχή: | ≥3000 κύκλοι σύνδεσης και αποσύνδεσης |
| Ονομαστική θερμοκρασία: | -40°C~105°C |
| Τρόπος σύνδεσης: | Τύπος συγκόλλησης/βιδωτός ακροδέκτης |
| Αντοχή στη φλόγα: | UL94-V0 |
| Υλικό: | |
| Κέλυφος και μονωμένα μέρη: | Πλαστικά μηχανικής υψηλής απόδοσης |
| Πείρος επαφής: | Κράμα χαλκού (επιχρυσωμένο) |
| Ελατήριο: | Ανοξείδωτος χάλυβας |
| Σφράγιση: | Σιλικόνη |
| Κύρια χαρακτηριστικά: | |
| Σφραγισμένο έναντι σκόνης και υγρών (IP67) | |
| Αντοχή σε κραδασμούς, αντοχή σε κρούση, αντοχή σε εφελκυσμό | |
| Διαθέσιμο κάλυμμα σκόνης | |
Οφέλη αδιάβροχου συνδέσμου :
1. Εξαιρετικά κατάλληλο για εξωτερικό φωτισμό LED, εξοπλισμό LED, τηλεπικοινωνίες, ναυτιλία, πλέγματα, εξωτερική καλωδίωση, CCTV, έλεγχο αυτοματισμού εργοστασίων, ασύρματη γέφυρα και άλλες θέσεις που χρειάζονται αδιάβροχη επέκταση τροφοδοσίας.
2. Εύκολη σύνδεση, βολική εγκατάσταση, εργαλεία DIY, και δεν χρειάζεται να κόψετε τα πλαστικά ηλεκτρικά σετ καλωδίων, απλώς ξεβιδώστε τα άκρα του αδιάβροχου συνδέσμου, συνδέστε σωστά το καλώδιο: N για ουδέτερο καλώδιο, G για καλώδιο γείωσης, L για καλώδιο φάσης.
3. Με υλικό περιβαλλοντικής προστασίας: το πλαστικό μηχανικής υψηλής απόδοσης είναι καλό για την περιβαλλοντική προστασία.
Διαστάσεις συνδέσμου αρσενικού θηλυκού M19
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Carly Lu
Τηλ.:: +86 15986694303
2 αδιάβροχοι κυκλικοί συνδετήρες καρφιτσών, κυκλικοί συνδετήρες καλωδίων 50A 500V
20A 3 αδιάβροχοι κυκλικοί συνδετήρες καρφιτσών, κυκλικοί συνδετήρες M19 IP68
5 αδιάβροχοι κυκλικοί συνδετήρες καρφιτσών, κυκλικός συνδετήρας IP67 καλωδίου τροφοδοσίας M25
Συνδετήρας 3 δύναμη 2 απόδειξης IP67 M19 σκόνης καλή τεντώνοντας αντίσταση σημάτων
Άνδρα-γυναίκας αδιάβροχος συνδετήρας 3 δύναμης εύκαμπτο σχέδιο σφραγίδων τελών καρφιτσών
IP67 αδιάβροχος συνδετήρας δύναμης με το καλώδιο, συνδετήρες καλωδίων ηλεκτρικής δύναμης 20A
30A 500V στεγανοποιούν το συνδετήρα δύναμης, η επιτροπή Jnicon τοποθετεί το συνδετήρα δύναμης
Αδιάβροχος συνδετήρας δύναμης των οδηγήσεων Jnicon, αδιάβροχος συνδετήρας 4 M15 παράλληλος τρόπων
Αδιάβροχος συνδετήρας στοιχείων M16 IP68, αδιάβροχος άνδρα-γυναίκας συνδετήρας IP68
Ο πορτοκαλής συνδετήρας στοιχείων διαφραγμάτων αδιάβροχος, M25 στεγανοποιεί το συνδετήρα HDMI
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές